Moe Ninja Girls

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27 MB
  • Version 1.5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma NTT Solmare Corp
Ninja kızların dünyasına dahil olmak için Moe Ninja Girls mobil oyununa ücretsiz sahip olun.

Ninja kızlar ile birlikte eşsiz bir macera yaşamak isterseniz Moe Ninja Girls mobil oyununu Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Özel tasarımlara sahip eşsiz ninja karakter eşliğinde kendinize mücadele dolu bir deneyim yaşatabilirsiniz. Oyunumuz sizin seçimleriniz doğrultusunda şekillenecektir. Bu sebeple seçimleriniz çok önemlidir. 

Muhteşem oyun karakteri arasında kendinize bir kız seçin ve onunla aşk hayatınızı şekillendirin. Okul yaşamınızı çok daha eğlenceli ve macera dolu yaşamak için Moe Ninja Girls karakterlerinden birini seçin. Sürekli güncellemeler ile Japon anime tarzında sevimli kostümler kullanarak karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Her oyun sahnesinde özel içeriklere göz atabilirsiniz. 

Akari Hanao karakteri artık sizin sınıfınızda. O her zaman olumlu düşünür, bazen de çok şaşkın gözükür. Aktif, atletik ve nispeten zeki, partiyi canlandırırken, bazen de kendini ve etrafındaki insanların başı dertte. İnsanlar karakterimize hayranlar. Kulüp ortamlarında eğlencenin tadını çıkarmak için Moe Ninja Girls oyununun karakteri arasında zaman geçirebilirsiniz. 

Moe Ninja Girls indir
DİĞER SÜRÜMLER